فیلترها
قیمت
0    کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها
فقط نمایش کالاهای موجود
حالت نمایش
فرکننده مو سرامیک بلند پرومکس مدل 4365L مقایسه
فرکننده مو سرامیک بلند پرومکس مدل 4365L

فر کننده مو سرامیک بلند و حرفه‌ای پرومکس مدل 4365L دارای لوله‌ای استوانه ای شکل با قطر ۱۹-۳۲ میلی‌متر و طول ۱۸۵ میلی‌متر قابلیت تنظیم دما است. با فشار دادن دکمه‌ی خاموش/روشن، LED دستگاه روشن‌شده و دمای ۲۰۰ درجه را نشان می‌دهد.فر کننده مو سرامیک مدل 4365L پرومکس دارای سیم با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه می‌باشد تا هنگام کار مزاحمت ایجاد نکندفر کننده مو سرامیک بلند و حرفه‌ای پرومکس مدل 4365L دارای لوله طولانی ۱۸۵ میلی‌متری جهت استفاده برای موهای بلند می‌باشد و با استفاده از تکنولوژی سرامیک حرارت را در تمام نقاط میله حرارتی به طور یکسان پخش می‌کند

قیمت: 1900000 ریال

فرکننده مو سرامیک بلند پرومکس مدل 4320L مقایسه
فرکننده مو سرامیک بلند پرومکس مدل 4320L

فر کننده مو سرامیک بلند و حرفه‌ای پرومکس مدل 4320L دارای لوله‌ای با قطر ۲ سانتی‌متر و قابلیت تنظیم دما است. با فشار دادن دکمه‌ی خاموش/روشن، LED دستگاه روشن‌شده و دمای ۲۰۰ درجه را نشان می‌دهد.فر کننده مو سرامیک مدل 4320L پرومکس دارای سیم با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه می‌باشد تا هنگام کار مزاحمت ایجاد نکند.ر کننده مو سرامیک بلند و حرفه‌ای پرومکس مدل 4320L دارای لوله طولانی ۲۰ سانتی‌متری جهت استفاده برای موهای بلند می‌باشد و با استفاده از تکنولوژی سرامیک حرارت را در تمام نقاط میله حرارتی به طور یکسان پخش می‌کند.

قیمت: 1800000 ریال

سشوار کودک پرومکس مدل 6122 مقایسه
سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1200S مقایسه
سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1200S

سشوار مسافرتی پرومکس PROMAX مدل 1200s با حداکثر توان 1200 وات دستگاهی با طراحی جمع و جور بوده تا فضای کمتری را اشغال کند و مناسب برای استفاده در سفر میباشد . بدنه سشوار بسیار خوش دست و آرگونومیک بوده و کارکرد با دستگاه را راحت می نماید . طراحی دسته سشوار مسافرتی پرسنلی به صورت تاشو بوده که این مزیت سبب میشود تا فضای کمتری را اشغال کند . با پیچاندن دسته به راحتی میتوان ان را تا نمود و برای باز کردن نیز همین کار را باید انجام داد . با استفاده از این سشوار به راحتی میتوان موها را خشک کرده و حالت دهی نمود . سشوار 1200 وات 1200s پرومکس روی پنل خود دارای یک کلید کشویی جهت روشن و خاموش نمودن و تعیین میزان سرعت و حرارت است .

قیمت: 625000 ریال

ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل SH500E مقایسه
موزن گوش و بینی بابیلیس مدل E650SDE مقایسه
موزن گوش و بینی بابیلیس مدل E650SDE

موزن گوش و بینی «بابیلیس» (Babyliss) مدل «E650SDE» موزنی کوچک و قابل‌حمل با طراحی مناسب است. طبق معمول موزن های گوش و بینی، تیغه‌ی این دستگاه هم به شکل چرخشی موهای داخل گوش و بینی را کوتاه می‌کند. جنس این تیغه از استیل ضدزنگ است تا رطوبت محیطی آسیبی به آن وارد نکند. طراحی خاص سری موزن باعث می‌شود که به‌راحتی وارد گوش و بینی شده و هنگام اصلاح آسیبی به پوست حساس داخل آن‌ها وارد نکند. سری موزن به شکل چرخشی آزاد شده و می‌توان آن را زیر شیر آب شست. با وجود تیغه‌های ضدزنگ تیغه، مشکلی برای شستن سری وجود ندارد. روی بدنه دکمه‌ی روشن/خاموش وجود ندارد و برای روشن کردن موزن باید انتهای آن را چرخاند. روی بدنه‌ی موزن برآمدگی‌های پلاستیکی قرار دارد که از لیز خوردن آن از دست جلوگیری می‌کند. برای محافظت از تیغه‌ها حین جابجایی یک پوشش محافظ شفاف روی آن قرار می‌گیرد. انرژی موزن از یک عدد باتری قلمی تأمین می‌شود که در انتهای آن قرار می‌گیرد. به طور خلاصه Babyliss E650SDE دارای تیغه‌ای چرخشی از جنس استیل ضدزنگ، طراحی مناسب تیغه و بدنه، درپوش محافظ تیغه و منبع انرژی باتری قلمی است.

قیمت: 650000 ریال

بیگودی برقی بابیلیس مدل 3060E مقایسه
بیگودی برقی بابیلیس مدل 3060E

بیگودی برقی بابیلیس BaByliss مدل 3060E با توان 400 وات برای ایجاد انواع فر بر روی موها طراحی شده است. این بیگودی دارای 20 رول در اندازه های بزرگ، متوسط و کوچک می باشد که شامل 8 رول بزرگ به قطر 32 میلی متر، 6 رول متوسط به قطر 25 میلی متر و 6 رول کوچک به قطر 19 میلی متر می باشد. با استفاده از این رول ها می توان انواع فرهای ریزو درشت را بر روی موها بوجود آورد. این دستگاه مجهز به دکمه روشن/ خاموش می باشد که پس از اتصال سیم به پریز برق و زدن دکمه روشن، رول ها شروع به گرم شدن می کنند. در هنگام گرم شدن رول ها ، درب دستگاه را باز نکنید. پس از رسیدن دمای رول ها به دمای مطلوب نقطه نشانگر واقع بر روی یکی از رول ها به رنگ سفید در می آید که نشان دهنده آماده استفاده بودن رول ها می باشد. پس از پیچیدن مو به دور رول کافی است موها را به کلیپس محکم وصل نمائید تا در حالت ثابت باقی بماند.

قیمت: 1670000 ریال

ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E847E مقایسه
بیگودی برقی بابیلیس مدل 3021E مقایسه
بیگودی برقی بابیلیس مدل 3021E

همه ی افراد به گونه ای تنوع را دوست دارند. یکی از اجزایی که ایجاد تنوع در آن میتواند قابل توجه باشد، مو است. افرادی که موهای صاف و بی حالت دارند ان کار برایشان مشکل و وقت گیر است ک برای راحتی رد این عمل همچنین تسریع آن نیاز به ابزار مخصوص است. بیگودی 3021E که توسط شرکت «بابیلیس» (Babyliss) طراحی شده، دارای 20 عدد بیگودی از جنس سرامیک با پوشش مخمل است. این بیگودی‌ها در 3 سایز کوچک، متوسط و بزرگ تولید شده‌اند که می‌توانند فرهایی در اندازه‌های متفاوت ایجاد کنند. با قرار دادن آن‌ها در محفظه‌ی مخصوص و روشن کردن آن، بیگودی‌ها شروع به داغ شدن می‌کنند و با روشن شدن چراغ نشانگر، آماده‌ی پیچیدن موها به دورشان می‌شوند.

قیمت: 2890000 ریال

ماشین اصلاح صورت بابلیس مدل E825E مقایسه
بیگودی برقی بابیلیس مدل RS100SDE مقایسه
بیگودی برقی بابیلیس مدل RS100SDE

بیگودی برقی بابیلیس BABYLISS مدل RS100SDE با حداکثر توان 320 وات و طراحی خاص و کاربردی به راحتی شکل وحالت دلخواه را به موهای شما داده و فرهای زیبا به آن ها می بخشد. این مجموعه شامل 12 عدد بیگودی است که 6 عدد در سایز بزرگ به قطر 22 میلی متر و 6 عدد در سایز کوچک به قطر 17 میلی متر هستند. جنس این بیگودی ها از سیلیکون نرم و منعطف تهیه شده که موجب کارایی بهتر آن ها می گردد. بیگودی برقی 100 بابیلیس به سرعت گرم شده و در عرض 5 دقیقه به دمای 85 درجه سانتی گراد خواهد رسید. طراحی خاص این بیگودی ها به صورت خود قفل شونده موجب شده تا هنگام استفاده از آن ها نیازی به گیره و کلیپس نداشته باشید. برای حالت دادن به موها تنها کافیست پس از گرم شدن مو را دور بیگودی پیچانده و آن را بفشارید تا محافظ بیرونی موها را محکم نگه دارد و به آن ها حالت دهد

قیمت: 3570000 ریال

فر کننده مو پرومکس مدل 4750K مقایسه
فر کننده مو پرومکس مدل 4713K مقایسه
ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E877E مقایسه
حالت دهنده و اتو مو بابیلیس مدل ST283PE مقایسه
حالت دهنده و اتو مو بابیلیس مدل ST283PE

اتو مو مدل ST283PE بابیلیس، صفحاتی از جنس سرامیک دارد. بیشینه دمای 230 درجه‌ی سانتی‌گراد موجب سریع‌تر صاف شدن موها می‌شود. فناوری پیشرفته‌ای که در این محصول استفاده شده، تولید یون است. این فناوری به حفظ چربی داخل تارهای مو کمک کرده و از آسیب رسیدن به موها جلوگیری می‌کند. با تولید میلیون‌ها یون منفی و شکسته شدن سریع‌تر مولکول‌های آب، موها با سرعت بیشتری خشک می‌شوند، ضمن اینکه جذب این یون‌ها توسط تارهای مو به نرمی و لطافت آن‌ها می‌افزاید. ST283PE دارای سیستم خاموش شدن خودکار است. ویژگی‌ که طول عمر آن را افزایش می‌دهد. همچنین با استفاده از قابلیت تنظیم دما در پنج حالت مختلف می‌توان موهای خشک، مرطوب و حالت‌دار را به‌راحتی صاف کرد. در کنار این دستگاه یک فر کننده‌ی مو نیز در نظر گرفته شده است. با خرید این محصول یک عدد اتو مو و یک عدد فرکننده دریافت خواهید کرد که مطابق با سلیقه‌تان می‌توانید هر کدام را انتخاب کنید.

قیمت: 2950000 ریال

اتو و فرکننده مو بابیلیس مدل ST481E مقایسه
اتو و فرکننده مو بابیلیس مدل ST481E

اتو مو بابیلیس Babyliss Hair Straightener ST481E انقلابی در اتوهای مو محسوب می شود،بهترین صاف کننده فقط با یک بار کشیدن روی مو!! صفحات بزرگ ۴۵*۱۲۰ میلیمتری اتو مو ST481E به سرعت رشته موهای شما را صاف و براق می کند. بدون نیاز به فشار بیش از حد دست تنها با یک فشار ثابت بدون آسیب رساندن به موهایتان آنها را می توانبد اتو کنید. اتو ST481E با بهره گیری از الماس و سرامیک، پوششی منحصر بفرد و مقاوم دارد که حرارت را در تمامی نقاط یکسان توزیع می کند. متناسب با نوع مو ۵ سطح درجه حرارت بین ۱۵۰ تا ۲۳۰ درجه سانتیگراد دارد که توسط LED روی دستگاه نشان داده می شود. شما حتا برای موهای موج دار نیز می توانبد از از اتو مو St481E بابیلیس استفاده کنید چرا که تنها در عرض ۳۰ ثانیه به حرارت ۱۸۰ درجه می رسد که موجب تسریع در صاف شدن موها می گردد و همچنین دارای سیستم خاموش کننده خودکار نیز می باشد.

قیمت: 5900000 ریال

ست اتو مو بابیلیس مدل ST396E مقایسه
ست اتو مو بابیلیس مدل ST396E

ست اتو موی «بابیلیس» (Babyliss) مدل «ST۳۹۶E» شامل یک اتو موی بخار و یک اتو موی مسافرتی کوچک است. اتو موی بخار، مخزن آبی دارد که به کمک آن هنگام صاف‌کردن موها تولید بخار می‌کند. شدت بخار را در دو وضعیت می‌توان تنظیم کرد و یا می‌توان حالت بخار را به کلی خاموش کرد.

قیمت: 4450000 ریال

اتو و فرکننده ی مو بابیلیس مدل ST100E مقایسه
اتو و فرکننده ی مو بابیلیس مدل ST100E

ST100E اتویی با صفحات باریک بسیار بلند (110 میلی متری) از جنس سرامیک است که به عنوان صاف‌ کننده و فر کننده استفاده می‌شود. اتو موها در سه سایز مختلف ساخته شده‌اند؛ اتوهای کفه پهن، کفه باریک و کفه متوسط. ST100E از نوع کفه باریک برای افرادی مناسب است که دارای موهای کوتاه هستند یا می‌خواهند موهای خود را حالت بدهند. جنس صفحات اتو مو معمولا از استیل یا سرامیک است، اما باید گفت صفحه‌های سرامیکی برای سلامتی مو مناسب‌تر هستند زیرا الکتریسیته را انتقال نمی‌دهند و دربرابر گرما مقاومت دارند، بنابراین میزان انتقال الکتریسیته به مو و ایجاد خطر به هنگام استفاده از اتو مو کاهش می‌یابد. کفه‌های سرامیکی به دلیل مقاومت در برابر حرارات، دیرتر فرسوده می‌شوند و بر همین اساس، عمر بالاتری دارند. همچنین حرارتی که در زیر کفه‎های سرامیکی ایجاد می‌شود، به خوبی در سطح سرامیک پخش شده و آن را داغ می‌کند. همین عامل باعث می‌شود تا حرارت به طور یکسان در حین اتو کشیدن به تمام موها انتقال یابد

قیمت: 4450000 ریال

ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E890E مقایسه
سشوار حرفه ای بابیلیس مدل 6670E مقایسه
ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E868E مقایسه
اتو مو بابیلیس مدل ST395E مقایسه
اتو مو بابیلیس مدل ST395E

وجه تمایز اتو مو بابیلیس Babyliss Hair Straightener ST395E با مدل های دیگر جنس سرامیک نانو تیتانیوم است که با قابلیت تولید بخار ، موها را سریع تر و راحت تر صاف می کند. برای تولید بخار باید داخل مخزن آب اتو مو را پر کنید و اجازه دهید اتو کاملاً داغ شده باشد. همزمان با بسته شدن صفحات اتو مو ST395E پمپ دستگاه کار به کار افتاده و از سوراخ های یکی از صفحات بخار بیرون میزند. شما می توانید درجه حرارت را روی یکی از ۵ سطح دما بین ۱۷۰ تا ۲۳۰ درجه سانتیگراد تنظیم کنید که دمای تنظیم شده روی LED دسته نشان داده می شود. اتو مو ST395E با بهره گیری از فناوری I-Temprature صفحات اتو پایداری دمایی بالایی دارند و دمای نقاط مختلف صفحات با هم یکسان است.

قیمت: 4680000 ریال

اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  بعدی  آخرین